Під час заходу студенти мали можливість обмінятися досвідом практичної роботи у юридичних клініках та поділитися власною практикою надання правничої допомоги.
8 жовтня, до Дня юриста, у Вищому антикорупційному суді відбулося урочисте нагородження переможців та учасників щорічного конкурсу наукових робіт.
StreetLaw Fest - це можливість для студентів/-ок юридичних клінік проявити себе, вдосконалити свої soft skills та реалізувати свої ідеї щодо розвитку правової просвіти для молоді.
Завідувачка НЛ «Юридична клініка» Навчально-науковий інститут права ДПУ - Любов Омельчук разом зі студентами-консультантами - Савенко Наталією та Вербіцьким Андрієм завітали до Ліцей 157 м.Києва з метою проведення чергового правничого тренінгу для учнів 10-11 класів.
ННІП неодноразово співпрацює в різних напрямках роботи з даним закладом, зокрема Юридична клініка проводить правничі тренінги для 10-11 класів.
Низку питань було обговорено на даній зустрічі.