МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ ПОДАТКОВИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Факультет податкової справи, обліку та аудиту

Кафедра економічної політики

Науковий семінар за участю стейкхолдерів «ТЕОРІЯ ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСТ ЄС»

16 травня 2023 р. 10:00-11:00.

Науковий семінар та дискусії будуть відбуватись у форматі онлайн-форуму спільноти.

Програма заходу

Панель 1

Доповідь к.е.н., доцента, директора ТОВ «ІРПІНЬ МІСЬКБУД» Марини Корж «Теорія та кращі практики економічного розвитку міст ЄС».

Панель 2

Обговорення освітніх компонент (ОПП «Економіка міста та регіону»), пов’язаних з тематикою ЄС за участю стейкхолдерів:

1. Виступ директора ТОВ «Науково-виробниче об'єднання «ЕКОСОФТ» Олега Ткачука на тему: «Екологічні ініціативи бізнесу в умовах повоєнного відновлення міст та регіонів».
  2. Виступ експерта з питань урбаністики та архітектури Зоряни Тихончук «Формування практичних кейсів з підготовки стратегії розвитку міст України».
  3. Виступ здобувача вищої освіти другого (магістерського) рівня групи ЕМРМ-22-1 Антона Усика «Про особливості проходження практичного навчання в період воєнного стану».
  4. Виступ д.е.н., професора, завідувача кафедри, гаранта ОПП «Економіка міста та регіону», керівника Проекту Модуля Жана Моне Еразмус+ Наталії Мацелюх на тему: «Досвід ЗВО щодо запровадження освітніх курсів, пов’язаних з тематикою ЄС».
  5. Виступ к.е.н., доцента, члена групи забезпечення ОПП «Економіка міста та регіону» Тетяни Поснової «Про формування вибіркової складової ОК за ОПП «Економіка міста та регіону».