20 червня 2026 року на стадіоні «Зеніт» у місті Боярка відбувся Олімпійський день – 2026 під гаслом «Передай вогонь перемоги!», який об’єднав дітей, молодь, спортсменів, олімпійців, представників влади та громадськості навколо цінностей олімпійського руху, здорового способу життя та любові до спорту. Почесними гостями Заходу стали президент НОК України, олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, заступник Міністра молоді та спорту України Олексій Нікітенко, секретар Боярської міської ради Олексій Перфілов, олова Фастівської районної державної адміністрації Олександр Горін.

Безпосередню участь в організації Олімпійського дня взяли представники кафедри технологій оздоровлення та фізкультурно-спортивної реабілітації: заступник декана з навчально-організаційної роботи факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації Ігор Малинський, доцент кафедри Вікторія Веселова та старший викладач Світлана Живолович, завідувач Навчальної лабораторії фізичної реабілітації, ерготерапії та спорту Артем Пафік спільно з Відділенням НОК України в Київській області, Регіональним відділенням Олімпійської академії України в Київській області, Центром студентського спорту ДПУ.

Важливою профорієнтаційною складовою програми стала Олімпійська вікторина «П’ятий елемент», у якій взяли участь учні закладів загальної середньої освіти м. Боярка. Захід провела доцент кафедри, канд. наук з фіз. вих і спорту Вікторія Веселова. Команди змагалися у спортивно-пізнавальних конкурсах, відповідали на запитання з історії олімпійського руху, брали участь у творчих завданнях та естафетах.

Особливий інтерес викликала інтерактивна гра «Знайди олімпійця», під час якої школярі отримали автографи відомих олімпійців срібного призера Олімпійських ігор з вільної боротьби Валерія Андрійцева, учасників ОІ Якова Хаммо (дзюдо), Анни Лисенко, Володимира Матвійчука (бокс) та створили символічний олімпійський прапор.

Олімпійський день став справжнім святом спорту, єдності та незламності, сприяв популяризації фізичної культури, олімпійських цінностей та здорового способу життя серед молоді. Кафедра технологій оздоровлення та фізкультурно-спортивної реабілітації й надалі підтримуватиме ініціативи, спрямовані на розвиток спорту, олімпійської освіти та фізичного виховання.