Де: Братислава, Словаччина

Коли: Травень – Липень 2024 року

Це чудова можливість спробувати себе у роботі над захоплюючими проектами у відомих міжнародних компаніях у різноманітних сферах, таких як маркетинг, фінанси, бізнес, обслуговування клієнтів, аналітика тощо. Ви будете проходити стажування в тісному контакті з досвідченими професіоналами, які будуть надавати керівництво та наставництво у великих міжнародних компаніях або стартапах.

Вимоги до кандидатів:

• бути студентом останнього курсу бакалавра чи магістра або недавнім випускником;
  • вільне володіння англійською мовою (B2-C1);
  • можливість виїхати до Словаччини до липня протягом мінімум 5 місяців для стажування на повний робочий день;

Що я отримую?

• професійне денне стажування в компанії за Вашим фахом;
  • фінансовий грант до 750 євро/місяць;
  • безкоштовне проживання (окрема кімната в спільній з іншими квартирі)
  • страхування;
  • кошти на проїзд до Словаччини;
  • зустріч (автобусна/залізнична станція) та зустріч після прибуття;
  • регулярні поїздки та соціальні заходи з іншими стажерами нашої програми під час вашого перебування;
  • практична підтримка до та під час стажування нашою командою;

Заповнити заявку.

Детальніше про грантову можливість за посиланням.

За консультаційною допомогою звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.